Кружки и секции

Расклад занятасці вучняў пазашкольнай і пазакласнай дзейнасцю

на І паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

Дзень

тыдня

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

П

А

Н

Я

Д

З

Е

Л

А

К

0

 

 

 

 

Кл.г.

 

Кл.г

 

Кл.г.

Кл.г.

Інф.г.

5

 

 

 

Кл.г.

 

 

 

 

 

 

 

КФВ (падрыхтоўка да спаборніцтва ) 15.05-16.35 /Пекун А.В./ (спарт.зала, стадыён)

Секцыя “Футбол” 15.00-16.30 (НП-1) / Баскакаў Я.І./(спарт.зала, стадыён)

Гурток “Камп’ютар з катом Царапкіным”  (1 група) 13.15-14.00 /Моўчыкава А.Я./ (кабінет інфарматыкі)

 

А

Ў

Т

О

Р

А

К

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

0

 

 

 

 

 

Кл.г.

 

 

 

 

 

5

 

Кл.г.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

 

 

Інф.г.

 

 

 

 

 

 

 

КФВ 9.55-10.40, 11.05-11.50,  16.00-16.45/ Пекун А.В./ (спарт.зала, стадыён)

Гурток “Мазаіка” 13.40-14.55 (мл. гр.); 15.05-16.45 (ст. гр.)/ ЦТДзМ /Ярмак В.В./ (каб.1 класа, гульн. пакой)

Гурток “Камп’ютар з катом Царапкіным” (2 група) 14.10-14.55 /Моўчыкава А.Я./ (кабінет інфарматыкі)

Гурток “ЮІДР” 15.05-15.50 - Шульган В.А./кабінет 10 класа

С

Е

Р

А

Д

А

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

0

 

 

 

 

 

 

 

Кл.г.

 

 

 

6

 

 

Кл.г.

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

Інф.г.

 

 

 

 

Гурток “Свет фарбаў” 14.10-14.55 (мл. група) /Чарняк І.М./ (кабінет абслугоўваючай працы)

Секцыя “Футбол” 15.00-16.30 (НП-1) / Баскакаў Я.І./(спарт.зала, стадыён)

Секцыя па футболу 16.00-17.30 (УТГ-3) /ДЮСШ Сашнянін А.П./ (стадыён, спартыўная зала)

 

Ч

А

Ц

В

Е

Р

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

0

Інф.г.

 

 

 

Інф.г.

Інф.г.

 

Інф.г.

 

Інф.г.

Кл.г.

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КФВ (падрыхтоўка да спаборніцтва ) 15.00-16.35 / Пекун А.В./ (спарт.зала, стадыён)

Гурток “Сталярная майстэрня” – 15.05-16.40 /Скрэбель А.Л./ (майстэрня)

Секцыя па футболу 16.00-17.30 (УТГ-3) /ДЮСШ Сашнянін А.П./ (стадыён, спартыўная зала)

Гурток “Праграмуем на Scratch” 14.10-15.50 /Моўчыкава А.Я./ (кабінет інфарматыкі)

   П

Я

Т

Н

І

Ц

А

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

0

 

 

Інф.г.

 

 

 

 

 

Інф.г.

 

 

4

Кл.г.

Інф.г.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КФВ (падрыхтоўка да спаборніцтва ) 9.55-10.40, 16.00-16.45 / Пекун А.В./ (спарт.зала, стадыён)

Секцыя “Футбол” 15.00-16.30 (НП-1) / Баскакаў Я.І./(спарт.зала, стадыён)

Гурток “Вясёлыя самаробкі” 13.00-14.25 (мл. група)/ ЦТДзМ Ярмак В.В./ (каб. 1 класа, гульневы пакой)

 

   С

У

Б

О

Т

А

 

ГКП 9.00-9.45 / 9 клас/ Чарняк І.М.

ГКП 9.55-10.40 / 8 клас/ Чарняк І.М.

КФВ (падрыхтоўка да спаборніцтва ) 9.00-9.45 / Пекун А.В./ (спарт.зала, стадыён)

Гурток “Вяселка колеру” 11.00-11.45  (ст. група) / Чарняк І.М. (кабінет абслугоўваючай працы)

Фізкультурна – аздараўленчая дзейнасць 9.55-10.40 / Пекун А.В./(спарт.зала, стадыён)

Гурток “Маленькія чараўнікі” 10.00-10.45 /Кірылка А.А./ (кабінет 8 класа)

Гурток “Юныя валейбалісты” – 10.50-12.20 / Пекун А.В./ (спартыўная зала)

Гурток “Юныя турысты” 9.00-10.40/ Скрэбель А.Л./ ЦТДіМ/ кабінет геаграфіі

Секцыя па футболу 9.00-10.30 (УТГ-3) /ДЮСШ Сашнянін А.П./ (стадыён, спартыўная зала)

Ещё в этом разделе