Склад экзаменацыйных камісій
для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнню навучання і выхавання
на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі
ў 2021/2022 навучальным годзе
Дата |
Клас
|
Вучэбны прадмет |
Склад экзаменацыйнай камісіі |
Пасада
|
Спецыяльнасць
|
Кваліфікацыйная катэгорыя
|
|
|
Прозвішча, імя, імя па бацьку |
||||||
2 чэрвеня |
ІХ |
матэматыка |
старшыня |
Рапінчук У.Ю |
намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце |
біялогія і хімія |
першая |
члены камісіі: |
Кожун З.А. |
настаўнік |
матэматыка |
вышэйшая |
|||
Моўчыкава А.Я. |
настаўнік |
матэматыка |
вышэйшая |
||||
7 чэрвеня |
ІХ |
беларуская мова |
старшыня |
Рапінчук У.Ю |
намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце |
біялогія і хімія |
першая |
члены камісіі: |
Корзан Н.Г. |
настаўнік |
руская мова і літаратура |
вышэйшая |
|||
Псоцік Н.І. |
настаўнік |
беларуская мова і літаратура |
вышэйшая |
||||
9 чэрвеня |
ІХ |
руская мова |
старшыня |
Рапінчук У.Ю |
намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце |
біялогія і хімія |
першая |
члены камісіі: |
Багдановіч В.М. |
настаўнік |
руская мова і літаратура |
першая |
|||
Корзан Н.Г. |
настаўнік |
руская мова і літаратура |
вышэйшая |
Склад экзаменацыйных камісій
для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнню навучання і выхавання
на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі
ў 2021/2022 навучальным годзе
Дата |
Клас
|
Вучэбны прадмет |
Склад экзаменацыйнай камісіі |
Пасада
|
Спецыяльнасць
|
Кваліфіка цыйная катэгорыя
|
|
|
Прозвішча, імя, імя па бацьку |
||||||
1 чэрвеня
|
ХІ
|
матэматыка |
старшыня |
Шчасны А.А. |
дырэктар |
гісторыя |
вышэйшая |
члены камісіі: |
Вярэніч Д.М. |
настаўнік |
матэматыка, інфарматыка |
другая |
|||
Кожун З.А. |
настаўнік |
матэматыка, фізіка |
вышэйшая |
||||
Моўчыкава А.Я. |
настаўнік |
матэматыка, інфарматыка |
вышэйшая |
||||
3 чэрвеня
|
ХІ |
Руская мова |
старшыня |
Шчасны А.А. |
дырэктар |
гісторыя |
вышэйшая |
члены камісіі: |
Багдановіч В.М. |
настаўнік |
руская мова і літаратура |
першая |
|||
Гарковіч С.М. |
настаўнік |
руская мова і літаратура |
вышэйшая |
||||
Джыгіла Л.М. |
настаўнік |
руская мова і літаратура |
вышэйшая |
||||
3 чэрвеня |
ХІ |
Беларуская мова |
старшыня |
Рапінчук У.Ю |
намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце |
біялогія і хімія |
першая |
члены камісіі: |
Корзан Н.Г. |
настаўнік |
руская мова і літаратура |
вышэйшая |
|||
Псоцік Н.І. |
настаўнік |
беларуская мова і літаратура |
вышэйшая |
||||
Петрашкевіч Н.І. |
настаўнік |
беларуская мова і літаратура |
вышэйшая |
||||
6 чэрвеня |
ХІ |
англійская мова |
старшыня |
Шчасны А.А. |
дырэктар |
гісторыя |
вышэйшая |
члены камісіі: |
Гаўрыловіч І.Р. |
настаўнік |
англійская мова |
вышэйшая |
|||
Шульган В.А. |
настаўнік |
англійская мова |
першая |
||||
Бараноўская А.Э. |
настаўнік |
нямецкая мова (англійская мова) |
без катэгорыі |
||||
6 чэрвеня |
ХІ |
нямецкая мова |
старшыня |
Шчасны А.А. |
дырэктар |
гісторыя |
вышэйшая |
члены камісіі: |
Бараноўская А.Э. |
настаўнік |
нямецкая мова (англійская мова) |
без катэгорыі |
|||
Лявоцкая І.М. |
настаўнік |
нямецкая мова |
другая |
||||
Уласавец Н.І. |
настаўнік |
нямецкая мова |
першая |
||||
8 чэрвеня |
ХІ |
гісторыя Беларусі |
старшыня |
Рапінчук У.Ю |
намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце |
біялогія і хімія |
першая |
члены камісіі: |
Шчасны А.А. |
дырэктар |
гісторыя |
вышэйшая |
|||
Ганчарэнка Н.А. |
настаўнік |
гісторыя |
вышэйшая |
||||
Лабачэўская Л.М. |
настаўнік |
гісторыя |
вышэйшая |