Шестой школьный день

План выхаваўчых мерапрыемстваў

 ва ДУА “Высокаўская сярэдняя школа імя Дняпроўскай флатыліі” Пінскага раёна ў шосты школьны дзень

на ІI паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

Дата

Назва мерапрыемства

Адказныя настаўнікі

СТУДЗЕНЬ

1

18.01

Гульня падарожжа “Прыгоды Амазонкі”

Скачыляс С.А.

2

18.01

Інтэлектуальная гульня “Моц розума”

Гаўрыловіч І.Р.

3

18.01

Конкурс праектаў “Майстар караоке”

Моўчыкава А.Я.

4

18.01

Гульня – трэнінг “Хто такі лідар”

Ганчарэнка Н.А.

5

18.01

Інтэлектуальная гульня “Цікавае – побач”

Базаркіна Р.У.

6

18.01

Інтэлектуальная гульня “Я ведаю”

Псоцік Н.І.

7

18.01

Унутрышкольныя спаборніцтвы па біятлону

Пекун А.В.

8

18.01

Гульня “Ці ведаеш ты свой край”

Галяковіч А.Э.

9

18.01

Падрыхтоўка групы навучэнцаў да правядзення мерапрыемства (гульня “Прававы лабірынт” для 4 класа)

Галяковіч А.Э.

10

25.01

Лінгвістычная гульня “Чароўны квадрат”

Корзан Н.Г.

11

25.01

Час вяселых задум “Загадкі чараўніцы Зімы”

Маляўка Л.І.

12

25.01

Псіхалагічны практыкум “Цудоўнае поле сяброўства” для 5 класа

Кірылка А.А.

13

25.01

Ролевая гульня “Шкодныя звычкі”

Шульган В.А.

14

25.01

Займальная віктарына “35 пытанняў пра здароўе”

Багдановіч В.М.

15

25.01

Спаборніцтва па настольнаму тэнісу

Пекун А.В.

16

25.01

Падрыхтоўка да вечара сустрэчы з выпускнікамі

Галяковіч А.Э.

ЛЮТЫ

17

01.02

Гульнявая праграма “Рознакаляровы настрой”

Базаркіна Р.У

18

01.02

Гульнявы практыкум “Падаруй усмешку сябру” для 4 класа

Кірылка А.А.

19

01.02

Занятак “Знайдзі прафесію ў гульне” для 7-9 класаў

Кірылка А.А.

20

01.02

Вечар сустрэчы  з выпускнікамі “Аднойчы шмат гадоў назад…”

Галяковіч А.Э.

21

01.02

Канцэртная праграма “Школа сустракае сваіх выпускнікоў”

Рачкова А.В

Галяковіч А.Э.

22

01.02

Спаборніцтва па Алімпійскім руху паміж навучэнцамі 3-4 класаў

Пекун А.В.

23

08.02

Спаборніцтва па валейболу

Пекун А.В.

24

08.02

“Аганёк памяці” да дня юнага-героя антыфашыста

Галяковіч А.Э.

25

08.02

Дыскусія “Як навучыцца пераадольваць цяжкасці” для 8 класа

Галяковіч А.Э.

26

08.02

Спартыўнае свята “У гасцях у Алімпійцаў”

Маляўка Л.І.

27

08.02

Інтэлектуальная гульня “Прыродныя знаўцы”

Багдановіч В.М.

28

08.02

Вусны часопіс “Маленькя героі вялікай вайны”

Корзан Н.Г.

29

15.02

Завочнае падарожжа “Край, дзе ты нарадзіўся”

Ганчарэнка Н.А.

30

15.02

Пасяджэнне актыва піянерскай дружыны

Галяковіч А.Э.

31

15.02

Спаборніцтва па піянерболу

Пекун А.В.

32

15.02

Круглы стол “Маё жыццё ў маіх руках” для 7 класа

Галяковіч А.Э.

33

15.02

Турнір “Роднае слова”

Псоцік Н.І.

34

22.02

Турнір “А ну-ка, хлопцы!”

Пекун А.В.

35

22.02

“Рыцарскі турнір”

Скачыляс С.А.

36

22.02

Брэйн-рынг “Дастойныя мужчыны”

Гаўрыловіч І.Р.

37

22.02

Святочны канцэрт “День настоящих мужчин”

Галяковіч А.Э.

38

22.02

Форум цікавых ведаў “Армейскі магазін”

Шульган В.А.

39

22.02

Гульнявы практыкум “Падаруй усмешку сябру” для 3 класа

Кірылка А.А.

40

29.02

Спартландыя “Спрытныя і хуткія”

Моўчыкава А.Я.

41

29.02

Мультфільм “Пра барашку” для 2 класа

Кірылка А.А.

42

29.02

Калектыўная творчая справа “Цуды сваімі рукамі”

Пекун Л.П.

43

29.02

Падрыхтоўка да канцэрта “Для мілых мам”

Галяковіч А.Э.

САКАВІК

44

07.03

Гульнявая праграма “А ну-ка, дзяўчынкі”

Скачыляс С.А.

45

07.03

Спаборнтцтва па баскетболу сярод навучэнцаў 8-11 класаў

Пекун А.В.

46

07.03

Святочная праграма “Мая любімая матуля”

Пекун Л.П.

47

07.03

Круглы стол “Мір права” для 10-11 класаў

Галяковіч А.Э.

48

07.03

Святочны канцэрт “Для мілых мам”

Галяковіч А.Э.

49

14.03

Спаборніцтва па міні-футболу сярод навучэнцаў 6-7 класаў

Пекун А.В.

50

14.03

Забаўляльная праграма “Алімпійскія лінгвістычныя гульні”

Корзан Н.Г.

51

14.03

Гульня-віктарына “Наша Беларусь”

Багдановіч В.М.

52

14.03

Псіхалагічны практыкум “Жыццё адзінае” для 10-11 класаў

Кірылка А.А.

53

14.03

Круглы стол “Харчаванне і здароўе”

Ганчарэнка Н.А.

54

14.03

Віктарына “Славутыя імёны Бацькаўшчыны”

Псоцік Н.І.

55

14.03

“Мір права” да Дня Канстытуцыі РБ

Галяковіч А.Э.

56

21.03

Займальная праграма “Клуб Знаўцаў”

Маляўка Л.І.

57

21.03

Інтэлектуальная гульня “Вучымся мысліць, гуляючы”

Гаўрыловіч І.Р.

58

21.03

Трэнінг “Люстэркавае адлюстраванне”

Шульган В.А.

59

21.03

Гульня-віктарына “Кветкавы карагод”

Моўчыкава А.Я.

60

21.03

Псіхалагічны практыкум “Цудоўнае поле сяброўства” для 6 класа

Кірылка А.А.

61

21.03

Конкурс прыказак і прымавак “Мудрыя запаведзі продкаў”

Базаркіна Р.У.

62

21.03

Адзіны бацькоўскі дзень “Эфектыўнае ўзаемадзеянне сям’і, школы і грамадства па прафілактыцы негатыўных з’яў сярод непаўналетніх”

Класныя кіраўнікі

63

21.03

Спаборніцтва па баскетболу сярод навучэнцаў 6-7 класаў

Пекун А.В.

64

28.03

Віктарына “У здаровым целе – здаровы дух” для 6 класа

Галяковіч А.Э.

65

28.03

Падрыхтоўка да спаборніцтва “Абаронцы Айчыны”

Пекун А.В.

КРАСАВІК

66

04.04

“Дзве сястры – Беларусь і Расія” да дня адзінства народаў Беларусі і Расіі

Галяковіч А.Э.

67

04.04

Круглы стол “Маё жыццё ў маіх руках” для 8 класа

Галяковіч А.Э.

68

04.04

Час рухомых гульняў 1-2 класы

Пекун А.В.

69

11.04

Гульня-віктарына па ПДР “Дарожны квэст”

Скачыляс С.А.

70

11.04

Вясенні крос

Пекун А.В.

71

11.04

Экалагічная віктарына “Планета Зямля”

Багдановіч В.М.

72

11.04

Гульнёвы занятак “Дружная сем’я” для 5 класа

Галяковіч А.Э.

73

11.04

Трэнінгавы занятак “Дабрыня ці шкода” для 7-11 класаў

Галяковіч А.Э.

Кірылка А.А.

74

18.04

Забаўляльная праграма “Нашы фантазіі”

Базаркіна Р.У.

75

18.04

Інтэлектуальная гульня “Што?Дзе?Калі?”

Ганчарэнка Н.А.

76

18.04

Дзень кідальніка

Пекун А.В.

77

18.04

Конкурсна-забаўляльная гульня “Творчая скарбніца ідэй”

Гаўрыловіч І.Р.

78

18.04

Спартыўныя гульні на свежым паветры “Усе гульні да нас у госці”

Пекун Л.П.

79

18.04

Псіхалагічны практыкум “Жыццё адзінае” для 9 класа

Кірылка А.А.

80

25.04

Інтэлектуальная гульня “Рэбусы. Загадкі”

Маляўка Л.І.

81

25.04

Вусны часопіс “Чарнобыльская трагедыя. Як гэта было?”

Шульган В.А.

82

25.04

Спаборніцтва па футболу

Пекун А.В.

83

25.04

Кіналекторый “Чарнобыль. Трагедыя, якая ўсхвалявала мір”

Галяковіч А.Э.

84

25.04

Гендэрны практыкум “Два полюса, два материка” для 7 класа

Кірылка А.А.

85

25.04

Прэзентацыя з элементамі віктарыны “Чорная быль”

Моўчыкава А.Я.

86

25.04

Вусны часопіс “Чарнобыль – трагедыя, подзвіг, папярэджванне”

Псоцік Н.І.

87

25.04

Віктарына, прагляд і абмеркаванне фільма “Час Зямлі”

Корзан Н.Г.

МАЙ

88

02.05

Прагулка да памятнага знака БК – 154”, СДК

Маляўка Л.І.

Пекун Л.П.

89

02.05

Вусны часопіс “Жыццё – гэта шчасце” для 6 класа

Галяковіч А.Э.

90

02.05

Вусны часопіс “Уплыў алкаголю і курэння на арганізм чалавека” для 9-10 класаў

Кірылка А.А.

91

16.05

Бліц-гульня “Жыццё цудоўна, калі яно бяспечна”

Корзан Н.Г.

92

16.05

Гендэрны практыкум “Два полюса, два материка” для 8 класа

Кірылка А.А.

93

16.05

Спаборніцтва па футболу

Пекун А.В.

94

16.05

Конкурсная праграма “Гэта я, гэта я – гэта ўся мая сям’я”

Скачыляс С.А.

95

16.05

Віктарына “Прафесій шмат на гэтым свеце”

Гаўрыловіч І.Р.

96

16.05

Конкурсная гульня “Лета – гэта маленькае жыццё”

Багдановіч В.М.

97

16.05

Гульня – падарожжа “Копилка пионерских знаний”, да дня піянерскага сяброўства

Галяковіч А.Э.

98

16.05

Віктарына “Вялікая Перамога на нашай памяці жыве”

Ганчарэнка Н.А.

99

23.05

Інтэлектуальная гульня “Літаратурны рынг”

Шульган В.А.

100

23.05

Дзелавая гульня “Бяспечнае лета”

Моўчыкава А.Я.

101

23.05

Дыскусія “Як навучыцца пераадольваць цяжкасці” для 9 класа

Галяковіч А.Э.

102

18.05

Спаборніцтва па футболу

Пекун А.В.

103

23.05

Камора забаў “Вяселыя прыгоды”

Базаркіна Р.У.

104

23.05

Віртуальнае падарожжа “Помнікі Вялікай Айчыннай Вайны”

Псоцік Н.І.

105

23.05

Адзіны бацькоўскі дзень “Тэрыторыя лета, або чым заняць дзяцей”

Класныя кіраўнікі

106

30.05

Святочная лінейка “Да пабачэння, школа”

Галяковіч А.Э.

Рачкова А.В.